Fermer
art_track
9
Вести
chevron_right
14
Распоред мечева / резултати
chevron_right
14
Men Rankings
chevron_right
14
Women Rankings
chevron_right
10
Турнири
chevron_right
11
Видео снимци
chevron_right
12
Фотографије
gamepad
8
Игра прогнозирања
chevron_right
10
My info
chevron_right
15
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
6
Rankings
chevron_right
7
Правила
forum
12
Форум и дискусије
account_circle
Log In
Register
menu
person
Игра предвиђања
5
Forum
Пријави се
Register
Распоред мечева / резултати
Order of play
петак 29 март
Results
петак 29 март
четвртак 28 март
среда 27 март
уторак 26 март
Турнири
Playing tournaments
Мајами
Мајами
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Хјустон
Маракеш
Есторил
Чарлстон
Богота
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Турнири
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Аустралиан Опен 2024
Sinner / Sabalenka
Ролан Гарос 2024
From 26 мај to 9 јун
Вимблдон 2024
From 1 to 14 јул
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
Сан Луис
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Барлета
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас С
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиефо Ф
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А
-1,660
Медведев Д
-1,590
Ђоковић Н
-1,000
Casper Ruud
-490
Гуркач Х
-315
Hugo Gaston
-205
Видео снимци
Categories
Funny
Interviews
Matches
Вести
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Сабаленка је остала јака у тим посебним околностима да би победила Бадосу у другом кругу Мајамија.
Издвајамо са меча Алкараз против Монфиса, меч произвођача атрактивних потеза, у трећем колу Мајамија
Григор Димитров ГОД МОД против Карлоса Алкараса! | Мајами 2024 Хајлајти
Ига Швјонтек против Екатерина Александрова | 2024 Мајами осмина финала | Истакнути моменти
Рубљов поражен од Мачака у налету у Мајамију!
Last video
04:04
Submit a video
Играчи/це
Мушкарци
Full list
By country: Француска
Women
Full list
By country: Француска
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Tararudee d. Aiava
6/3, 4/6, 6/2
331 rank difference
Популарност
Надал Р
47,017 Навијачи
Ђоковић Н
43,164 Навијачи
Федерер Р
41,155 Навијачи
Зверев А
24,629 Навијачи
Carlos Alcaraz
21,582 Навијачи
Full ranking
Популарност
Халеп С
11,295 Навијачи
Вилијамс С
10,184 Навијачи
Iga Swiatek
9,968 Навијачи
Мугуруза Г
8,424 Навијачи
Кербер А
8,309 Навијачи
Full ranking
2
6
15
Kudermetova P
0
2
15
Bouzas Maneiro J
5
15
Waltert S
5
30
Danilovic O
1
15
Ionel N
1
15
Serdarusic N
1
30
Piraino G
2
30
Royer V
3
30
Kirkin E
2
30
Serafini M
1
00
Pennaforti G
3
15
Houkes M
Данас
Медведев Д
at 20:00
J.Sinner
суб 30
Димитров Г
at 00:00
Зверев А
2022
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Лима 2022
ATP CH 80 - From 24 to 30 октобар
04:04:37
20°C
view_headline
Распоред мечева / резултати
view_headline
Жреб
info_outline
Информације
comment
Analyses
view_headline
Квалификације
From недеља 23 октобар
1
NAVONE
, Mariano
Alt
PANTA
, Jorge
WC
VARILLAS
, Rodrigo
11
MPETSHI PE
, Giovanni
2
Зекић М
WC
BALLOTTA
, Gianluca
RINCON
, Daniel
9
SEYBOTH WI
, Thiago
3
OLIVIERI
, Genaro Alberto
CUENIN
, Sean
Alt
MARKES
, Colin
7
JUAREZ
, Facundo
4
Милојевић Н
WC
PESTANA
, Martin
Alt
GALARZA
, Juan Ignacio
12
OTEGUI
, Juan Bautista
5
VILLANUEVA
, Gonzalo
Alt
GUILLEN ME
, Alvaro
Alt
Липовшек Т
10
HOUKES
, Max
6
CHOINSKI
, Jan
VIDAL AZOR
, Jose Fco.
HUERTAS DE
, Arklon
8
BURRUCHAGA
, Roman Andres
NAVONE
64 63
MPETSHI PE
61 63
Зекић М
63 62
SEYBOTH WI
64 64
OLIVIERI
64 64
MARKES
36 62 62
Милојевић Н
62 61
GALARZA
46 64 32 ab
GUILLEN ME
Forfait
HOUKES
61 61
CHOINSKI
63 62
BURRUCHAGA
75 57 64
MPETSHI PE
16 62 63
SEYBOTH WI
63 76
5
OLIVIERI
60 76
5
Милојевић Н
60 63
HOUKES
63 30 ab
CHOINSKI
61 63
Зарада
Qualified
4 Поени
Кв 2. коло
2 Поени
260 $
Кв 1. коло
0 Поени
130 $
Podeli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Квалификације
1
Navone M
Кв 2. коло
2
Зекић М
Кв 2. коло
3
Olivieri G
4
Милојевић Н
5
Villanueva G
Кв 1. коло
6
Choinski J
7
Juarez F
Кв 1. коло
8
Burruchaga R
Кв 2. коло
Top 5
+ all
1
Perth Jack
20
pts
2
fusee60
18
pts
3
rg78
18
pts
4
cocosuaudeau
18
pts
5
Ranger Donald Duck
16
pts
Participer
449
missing translations
Please help us to translate TennisTemple