Fermer
art_track
12
Вести
chevron_right
9
Распоред мечева / резултати
chevron_right
6
Men Rankings
chevron_right
7
Women Rankings
chevron_right
11
Турнири
chevron_right
9
Видео снимци
chevron_right
13
Фотографије
gamepad
8
Игра прогнозирања
chevron_right
14
My info
chevron_right
14
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
8
Rankings
chevron_right
5
Правила
forum
7
Форум и дискусије
account_circle
Log In
Register
menu
person
Игра предвиђања
4
Forum
Пријави се
Register
Распоред мечева / резултати
Order of play
четвртак 28 март
петак 29 март (begin at 04:00)
Results
четвртак 28 март
среда 27 март
уторак 26 март
понедељак 25 март
Турнири
Playing tournaments
Мајами
Мајами
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Хјустон
Маракеш
Есторил
Чарлстон
Богота
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Турнири
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Аустралиан Опен 2024
Sinner / Sabalenka
Ролан Гарос 2024
From 26 мај to 9 јун
Вимблдон 2024
From 1 to 14 јул
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
Сан Луис
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Барлета
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас С
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиефо Ф
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А
-1,660
Медведев Д
-1,590
Ђоковић Н
-1,000
Casper Ruud
-490
Гуркач Х
-315
Hugo Gaston
-205
Видео снимци
Categories
Funny
Interviews
Matches
Вести
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Сабаленка је остала јака у тим посебним околностима да би победила Бадосу у другом кругу Мајамија.
Издвајамо са меча Алкараз против Монфиса, меч произвођача атрактивних потеза, у трећем колу Мајамија
Ига Швјонтек против Екатерина Александрова | 2024 Мајами осмина финала | Истакнути моменти
Истакнути делови из сјајне победе Гарсије над Гоф у четвртом колу Мајамија
Рубљов поражен од Мачака у налету у Мајамију!
Last video
12:04
Submit a video
Играчи/це
Мушкарци
Full list
By country: Француска
Women
Full list
By country: Француска
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Buse d. Casanova
6/1, 6/0
579 rank difference
Популарност
Надал Р
47,016 Навијачи
Ђоковић Н
43,159 Навијачи
Федерер Р
41,154 Навијачи
Зверев А
24,614 Навијачи
Carlos Alcaraz
21,551 Навијачи
Full ranking
Популарност
Халеп С
11,294 Навијачи
Вилијамс С
10,184 Навијачи
Iga Swiatek
9,959 Навијачи
Мугуруза Г
8,423 Навијачи
Кербер А
8,306 Навијачи
Full ranking
4
4
15
Maestrelli F
3
6
15
Херберт П-Х
1
3
15
Martineau M
0
6
30
Агаменоне Ф
5
2
6
30
Iatcenko P
5
6
3
30
Hruncakova V
4
30
Schmidt L
3
15
Радванска У
5
5
Burillo Escorihuela I
7
7
Berecoechea N
6
3
Шапатова С
7
6
Schäfer A
3
6
40
Ionel N
3
3
15
Sels J
0
30
Hardt N
1
30
De Krom M
2
6
5
00
Damas M
0
0
7
00
Wenger D
Данас
Зверев А
at 18:00
F.Marozsan
Данас
E.Rybakina
at 20:00
Азаренка В
пет 29
C.Alcaraz
at 00:00
Димитров Г
2002
2016
2015
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
Нотингем 2002
ATP 250 - From 17 to 23 јун
13:30:53
9°C
view_headline
Распоред мечева / резултати
view_headline
Жреб
info_outline
Информације
comment
Analyses
Информације
Official name
Aegon Nottingham Open
Град
Nottingham, Велика Британија
Место
Nottingham Tennis Centre
Категорија
ATP 250
Подлога
Трава (На отвореном)
Датум
From 17 to 23 јун 2002 (6 Дани)
Зарада
356,000 $
Website
www.lta.org.uk/fans-major-events/LTA-summer-grass-court-events/AEGON-International/
Листа награда
2016
Џонсон С
d.
Куевас П
76
5
75
2015
Истомин Д
d.
Квери С
76
1
76
6
2008
Карловић И
d.
Вердаско Ф
75 67
4
76
8
2007
Карловић И
d.
Clement A
36 64 64
2006
Гаске Р
d.
Bjorkman J
64 63
2005
Гаске Р
d.
Mirnyi M
62 63
2004
Srichaphan P
d.
Johansson T
16 76
4
63
2003
Rusedski G
d.
Фиш М
63 62
2002
Bjorkman J
d.
Arthurs W
62 67
5
62
2001
Johansson T
d.
Levy H
75 63
2000
Grosjean S
d.
Black B
76
7
63
1999
Pioline C
d.
Ullyett K
63 75
1998
Bjorkman J
d.
Black B
63 62
1997
Rusedski G
d.
Kucera K
64 75
1996
Siemerink J
d.
Stolle S
63 76
1995
Frana J
d.
Woodbridge T
76
4
63
Podeli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Roddick A
1. коло
2
Santoro F
Четвртфинале
3
Rusedski G
Полуфинале
4
Ниеминен Ј
1. коло
5
Koubek S
2. коло
6
Kratochvil M
Полуфинале
7
Larsson M
Четвртфинале
8
Sanguinetti D
2. коло
449
missing translations
Please help us to translate TennisTemple