Fermer
art_track
15
Вести
chevron_right
11
Распоред мечева / резултати
chevron_right
15
Men Rankings
chevron_right
9
Women Rankings
chevron_right
15
Турнири
chevron_right
11
Видео снимци
chevron_right
11
Фотографије
gamepad
15
Игра прогнозирања
chevron_right
12
My info
chevron_right
12
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
8
Rankings
chevron_right
7
Правила
forum
7
Форум и дискусије
account_circle
Log In
Register
menu
person
Игра предвиђања
5
Forum
Пријави се
Register
Распоред мечева / резултати
Order of play
четвртак 28 март
петак 29 март (begin at 04:00)
Results
четвртак 28 март
среда 27 март
уторак 26 март
понедељак 25 март
Турнири
Playing tournaments
Мајами
Мајами
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Хјустон
Маракеш
Есторил
Чарлстон
Богота
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Турнири
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Аустралиан Опен 2024
Sinner / Sabalenka
Ролан Гарос 2024
From 26 мај to 9 јун
Вимблдон 2024
From 1 to 14 јул
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
Сан Луис
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Барлета
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас С
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиефо Ф
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А
-1,660
Медведев Д
-1,590
Ђоковић Н
-1,000
Casper Ruud
-490
Гуркач Х
-315
Hugo Gaston
-205
Видео снимци
Categories
Funny
Interviews
Matches
Вести
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Сабаленка је остала јака у тим посебним околностима да би победила Бадосу у другом кругу Мајамија.
Издвајамо са меча Алкараз против Монфиса, меч произвођача атрактивних потеза, у трећем колу Мајамија
Ига Швјонтек против Екатерина Александрова | 2024 Мајами осмина финала | Истакнути моменти
Истакнути делови из сјајне победе Гарсије над Гоф у четвртом колу Мајамија
Рубљов поражен од Мачака у налету у Мајамију!
Last video
04:12
Submit a video
Играчи/це
Мушкарци
Full list
By country: Француска
Women
Full list
By country: Француска
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Gea d. Фоњини Ф
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Популарност
Надал Р
47,017 Навијачи
Ђоковић Н
43,164 Навијачи
Федерер Р
41,155 Навијачи
Зверев А
24,629 Навијачи
Carlos Alcaraz
21,582 Навијачи
Full ranking
Популарност
Халеп С
11,294 Навијачи
Вилијамс С
10,184 Навијачи
Iga Swiatek
9,959 Навијачи
Мугуруза Г
8,423 Навијачи
Кербер А
8,306 Навијачи
Full ranking
5
0
6
00
Rybakina E
3
6
4
15
Азаренка В
2
00
Todoni A
3
00
Riera J
0
5
15
Mayo A
4
7
30
Barrios Vera T
2
00
Ugo Carabelli C
0
00
Cukierman D
пет 29
C.Alcaraz
at 00:00
Димитров Г
пет 29
Александрова Ј
at 01:30
D.Collins
пет 29
F.Coria
at 10:00
Крајиновић Ф
пет 29
J.De Jong
at 13:00
Мартинез Портеро П
2020
2024
2023
2020
2019
2017
2015
Хуа Хин 2020
WTA International - From 10 to 16 фебруар
04:20:31
view_headline
Распоред мечева / резултати
view_headline
Жреб
info_outline
Информације
comment
Analyses
view_headline
Квалификације
From субота 8 фебруар
1
XUN
, Fang Ying
ZHANG
, Ying
WC
WISITWARAP
, Yanin
7
KUNG
, Leonie
2
MURAMATSU
, Chihiro
WC
SAWANGKAEW
, Mananchaya
STEFANINI
, Lucrezia
9
Хозуми Е
3
LIANG
, En-Shuo
UDVARDY
, Panna
Аманмурадова А
10
Намигата Ј
4
EIKERI
, Ulrikke
WC
KOVAPITUKT
, Punnin
GREY
, Sarah Beth
11
LUANGNAM
, Nudnida
5
PEREZ
, Ellen
WC
NG
, Kwan Yau
SILVA
, Eden
12
BHATIA
, Riya
6
PLIPUECH
, Peangtarn
HANATANI
, Nagi
UCHIJIMA
, Moyuka
8
Сандерс С
XUN
62 62
KUNG
60 61
MURAMATSU
36 60 63
STEFANINI
63 61
LIANG
61 63
Аманмурадова А
16 63 62
EIKERI
76
1
61
GREY
76
5
64
PEREZ
63 62
BHATIA
61 46 62
PLIPUECH
36 60 63
Сандерс С
46 76
1
75
KUNG
64 63
MURAMATSU
57 75 63
LIANG
75 61
EIKERI
62 63
PEREZ
60 61
Сандерс С
57 63 62
Зарада
Qualified
18 Поени
Кв 2. коло
12 Поени
1,020 $
Кв 1. коло
1 Поени
600 $
Podeli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Квалификације
1
Xun F
Кв 2. коло
2
Muramatsu C
3
Liang E
4
Eikeri U
5
Perez E
6
Plipuech P
Кв 2. коло
7
Kung L
8
Сандерс С
Top 5
+ all
1
Warpedfrog
32
pts
2
To be determined
32
pts
3
VicellousDrum
31
pts
4
jakopet
31
pts
5
Chauff
31
pts
Participer
449
missing translations
Please help us to translate TennisTemple