Fermer
art_track
9
Вести
chevron_right
15
Распоред мечева / резултати
chevron_right
5
Men Rankings
chevron_right
9
Women Rankings
chevron_right
9
Турнири
chevron_right
6
Видео снимци
chevron_right
7
Фотографије
gamepad
15
Игра прогнозирања
chevron_right
12
My info
chevron_right
14
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
15
Rankings
chevron_right
8
Правила
forum
5
Форум и дискусије
account_circle
Log In
Register
menu
person
Игра предвиђања
5
Forum
Пријави се
Register
Распоред мечева / резултати
Order of play
субота 11 мај
Results
субота 11 мај
петак 10 мај
четвртак 9 мај
среда 8 мај
Турнири
Upcoming tournaments
Рим
Бордо
Turin
Рим
Parme
Paris
Search a tournament
Турнири
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Аустралиан Опен 2024
Sinner / Sabalenka
Ролан Гарос 2024
From 26 мај to 9 јун
Вимблдон 2024
From 1 to 14 јул
УС Опен 2024
From 26 август to 8 септембар
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Праг II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Тајпеј
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас С
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиефо Ф
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А
-1,660
Медведев Д
-1,590
Ђоковић Н
-1,000
Casper Ruud
-490
Гуркач Х
-315
Hugo Gaston
-205
Видео снимци
Categories
Funny
Interviews
Matches
Вести
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Истакнути моменти између Иге Швјонтек и Сабаленке у финалу на глиненим теренима Мадрида.
Рублев против Огер-Алисим, драматичан завршетак њихове друге рунде утакмице у Ротердаму
Нагласи Рубљев против Оже-Алијасим на финалу на шљаци у Мадриду
Алкараз слави 21. рођендан. Отворите очи широко, ево најбољих 21 шпанских погодака досад!
Истакнуте моменате између Огера-Алисима и Лехечке у полуфиналу на клину у Мадриду
Last video
03:23
Submit a video
Играчи/це
Мушкарци
Full list
By country: Француска
Women
Full list
By country: Француска
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Wang d. Plipuech
6/4, 4/6, 6/3
451 rank difference
Популарност
Надал Р
48,222 Навијачи
Ђоковић Н
43,847 Навијачи
Федерер Р
41,183 Навијачи
Зверев А
25,148 Навијачи
Carlos Alcaraz
22,247 Навијачи
Full ranking
Популарност
Халеп С
11,307 Навијачи
Iga Swiatek
10,252 Навијачи
Вилијамс С
10,188 Навијачи
Мугуруза Г
8,425 Навијачи
Кербер А
8,371 Навијачи
Full ranking
30
Davidovich Fokina A
00
Medjedovic H
30
Бадоса Хиберт П
15
Shnaider D
3
15
Bu Y
2
15
Sekulic P
1
1
15
Герасимов Е.
1
6
00
Kachmazov A
15
Малечкова Ј
15
Salkova D
I.Swiatek
starting soon...
Путинцева Ј
Данас
J.Draper
at 14:30
Медведев Д
Данас
M.Giron
at 17:00
Рубљов А
2024
2024
2023
2022
2021
Cluj 2024
WTA 250 - From 5 to 11 фебруар
12:09:33
5°C
view_headline
Распоред мечева / резултати
view_headline
Жреб
info_outline
Информације
comment
Analyses
view_headline
Квалификације
From субота 3 фебруар
1
DART
, Harriet
GHIOROAIE
, Ilona Georgiana
WC
TANASIE
, Lavinia
12
ZAVATSKA
, Katarina
2
BASSOLS RI
, Marina
SISKOVA
, Anna
KRAUS
, Sinja
11
HRUNCAKOVA
, Viktoria
3
Корне А
WC
GAE
, Mara
Гамиз А
9
TEICHMANN
, Jil
4
ANDREEVA
, Erika
BRANCACCIO
, Nuria
WC
SZABO
, Briana
Alt
Кромачева И
5
ARANGO
, Emiliana
POPA
, Maria Sara
KOLB
, Nadiya
8
STEFANINI
, Lucrezia
6
BONDAR
, Anna
Каданцу А
WC
TEODORESCU
, Maria
10
WALTERT
, Simona
DART
76
3
76
4
ZAVATSKA
61 62
BASSOLS RI
64 62
KRAUS
64 36 63
Корне А
62 62
TEICHMANN
61 60
ANDREEVA
60 60
Кромачева И
61 61
ARANGO
62 62
STEFANINI
60 60
BONDAR
62 61
WALTERT
60 60
DART
60 63
KRAUS
76
4
63
Корне А
67
4
60 42 ab
ANDREEVA
57 61 10 ab
ARANGO
67
2
64
WALTERT
62 75
Зарада
Qualified
18 Поени
Кв 2. коло
12 Поени
2,140 $
Кв 1. коло
1 Поени
1,380 $
Podeli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Квалификације
1
Dart H
2
Bassols Ribera M
Кв 2. коло
3
Корне А
4
Andreeva E
5
Arango E
6
Bondar A
Кв 2. коло
8
Stefanini L
Кв 2. коло
9
Teichmann J
Кв 2. коло
Top 5
+ all
1
labbe
39
pts
2
whsw
39
pts
3
galubeho
35
pts
4
Fire7
32
pts
5
Perth Jack
31
pts
Participer
449
missing translations
Please help us to translate TennisTemple