Fermer
art_track
15
Вести
chevron_right
6
Распоред мечева / резултати
chevron_right
8
Men Rankings
chevron_right
10
Women Rankings
chevron_right
14
Турнири
chevron_right
5
Видео снимци
chevron_right
15
Фотографије
gamepad
10
Игра прогнозирања
chevron_right
5
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
15
Rankings
chevron_right
13
Правила
forum
15
Форум и дискусије
account_circle
Log In
Register
menu
person
Игра предвиђања
5
Forum
Пријави се
Register
Распоред мечева / резултати
Order of play
среда 8 мај
Results
среда 8 мај
уторак 7 мај
понедељак 6 мај
недеља 5 мај
Турнири
Upcoming tournaments
Рим
Бордо
Turin
Рим
Parme
Paris
Search a tournament
Турнири
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Аустралиан Опен 2024
Sinner / Sabalenka
Ролан Гарос 2024
From 26 мај to 9 јун
Вимблдон 2024
From 1 to 14 јул
УС Опен 2024
From 26 август to 8 септембар
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Праг II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Тајпеј
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас С
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиефо Ф
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А
-1,660
Медведев Д
-1,590
Ђоковић Н
-1,000
Casper Ruud
-490
Гуркач Х
-315
Hugo Gaston
-205
Видео снимци
Categories
Funny
Interviews
Matches
Вести
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Истакнути моменти између Иге Швјонтек и Сабаленке у финалу на глиненим теренима Мадрида.
Церемонија одрпстаја на Његовој мечу на глини Мадрида после Његовог последњег одигреног меча.
Истакнуте моменате између Огера-Алисима и Лехечке у полуфиналу на клину у Мадриду
Рублев против Огер-Алисим, драматичан завршетак њихове друге рунде утакмице у Ротердаму
Медведев одустаје против Лехецка у четвртфиналу Мадрида. Истакнути моменати меча.
Last video
08:06
Submit a video
Играчи/це
Мушкарци
Full list
By country: Француска
Women
Full list
By country: Француска
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kuramochi d. Imamura
6/3, 6/4
507 rank difference
Популарност
Надал Р
48,138 Навијачи
Ђоковић Н
43,814 Навијачи
Федерер Р
41,181 Навијачи
Зверев А
25,132 Навијачи
Carlos Alcaraz
22,221 Навијачи
Full ranking
Популарност
Халеп С
11,308 Навијачи
Iga Swiatek
10,225 Навијачи
Вилијамс С
10,189 Навијачи
Мугуруза Г
8,427 Навијачи
Кербер А
8,355 Навијачи
Full ranking
1
6
15
Walton A
1
1
30
Болт А
4
40
Shimizu E
5
40
Bektas E
3
2
6
00
Kachmazov A
4
6
1
00
Hong S
3
40
Holt B
2
40
Sekulic P
0
6
6
00
Инглис М
1
7
4
15
Ma Y
3
00
Hule P
2
00
Sato N
0
0
7
15
Chen M
2
6
5
40
Giavara H
3
30
Zhao X
6
40
Morvayova V
1
30
Dang Y
1
15
Dong N
5
40
Bhosale R
7
40
Дијаз З
Данас
A.Shevchenko
at 12:30
F.Marozsan
Данас
Монтеиро Т
at 14:00
Монфилс Г
2023
2024
2023
2022
2020
2019
Hambourg 2023
ATP CH 50 - From 16 to 22 октобар
07:10:13
10°C
view_headline
Распоред мечева / резултати
view_headline
Жреб
info_outline
Информације
comment
Analyses
view_headline
Квалификације
From недеља 15 октобар
1
JORDA SANC
, David
WC
LARWIG
, Noel
BOITAN
, Gabi Adrian
8
BARRANCO C
, Javier
13
Мукунд С К
BUTVILAS
, Edas
Alt
AGABIGUN
, Sarp
9
REHBERG
, Max Hans
3
WESSELS
, Louis
Сантиљан А
WC
DURAN
, Tuncay
12
SULTANOV
, Khumoyun
4
Ламасан Т
WC
SPERLE
, John
Alt
SCHNAITTER
, Jakob
10
Басилашвили Н
5
PAULSON
, Andrew
MASUR
, Daniel
HANDEL
, Tim
11
ROSENKRANZ
, Mats
6
GERCH
, Lucas
Alt
Башић М
PAUL
, Jakub
7
HABIB
, Hady
JORDA SANC
36 63 64
BARRANCO C
64 76
5
Мукунд С К
63 67
4
61
REHBERG
61 63
Сантиљан А
61 62
SULTANOV
64 64
Ламасан Т
26 62 60
SCHNAITTER
63 64
MASUR
63 62
ROSENKRANZ
46 76
2
64
GERCH
76
5
57 64
HABIB
36 62 62
BARRANCO C
61 62
Мукунд С К
67
9
61 75
Сантиљан А
62 57 64
Ламасан Т
62 61
MASUR
46 63 76
5
GERCH
62 64
Зарада
Qualified
3 Поени
Кв 2. коло
1 Поени
180 €
Кв 1. коло
0 Поени
110 €
Podeli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Квалификације
1
Jorda Sanchis D
Кв 2. коло
3
Wessels L
Кв 1. коло
4
Ламасан Т
5
Paulson A
Кв 1. коло
6
Gerch L
7
Habib H
Кв 2. коло
8
Barranco Cosano J
9
Rehberg M
Кв 2. коло
Top 5
+ all
1
mhscjuve
22
pts
2
Jsmooth
21
pts
3
jules
17
pts
4
Eyon
17
pts
5
Fma64
14
pts
Participer
449
missing translations
Please help us to translate TennisTemple