Fermer
art_track
13
Вести
chevron_right
5
Распоред мечева / резултати
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
12
Women Rankings
chevron_right
5
Турнири
chevron_right
15
Видео снимци
chevron_right
14
Фотографије
gamepad
8
Игра прогнозирања
chevron_right
9
My info
chevron_right
12
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
13
Rankings
chevron_right
7
Правила
forum
5
Форум и дискусије
account_circle
Log In
Register
menu
person
Игра предвиђања
5
Forum
Пријави се
Register
Распоред мечева / резултати
Order of play
субота 29 јун
понедељак 1 јул (begin at 12:00)
Results
субота 29 јун
петак 28 јун
четвртак 27 јун
среда 26 јун
Турнири
Playing tournaments
Majorque
Eastbourne
Bad Hombourg
Истборн
Upcoming tournaments
Вимблдон
Вимблдон
Search a tournament
Турнири
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Аустралиан Опен 2024
Sinner / Sabalenka
Ролан Гарос 2024
Alcaraz / Swiatek
Вимблдон 2024
From 1 to 14 јул
УС Опен 2024
From 26 август to 8 септембар
Challengers 2024
Playing tournaments
Милано
Ibague
Brussels
Bakio
Hillcrest
Klosters
Satu Mare
Bourg-en-Bresse
Doksy - Stare Splavy
Palma del Rio
Taipei 2
Klosters
Tarvisio
Perigueux
Upcoming tournaments
Bloomfield Hills
Karlsruhe
Brasov
Modène
Troyes
Марбург
Getxo
Laval
Ajaccio
Montpellier
Rome
Getxo
Hillcrest
Stuttgart-Vaihingen
Amstelveen
Nakhon Si Thammarat 2
Hong Kong
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас С
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиефо Ф
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А
-1,660
Медведев Д
-1,590
Ђоковић Н
-1,000
Casper Ruud
-490
Гуркач Х
-315
Hugo Gaston
-205
Видео снимци
Categories
Funny
Interviews
Matches
Вести
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Најзначајнији моменти са Синерове победе, освајањем прве титуле као светски број 1 против Хуркача на трави у Халеу.
Хајлајти са Пегулом која је спасила 5 меч лопти против Калинскеје да би освојила финале на трави Берлина.
Хајлајтс фром Пол вс Мусетти ин финал он д грас оф д Куин'с (Лондон).
Хајлајтс фром Путинацева вс Томљановић ин финал он тхе грасс оф Бирмингхам.
Карлос Алкараз је поражен од Џека Драпера на Квинсу!
Last video
06:36
Submit a video
Играчи/це
Мушкарци
Full list
By country: Француска
Women
Full list
By country: Француска
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Valentova d. Dmitruk
6/3, 6/2
1065 rank difference
Популарност
Надал Р
48,881 Навијачи
Ђоковић Н
44,655 Навијачи
Федерер Р
41,278 Навијачи
Зверев А
26,073 Навијачи
Carlos Alcaraz
23,274 Навијачи
Full ranking
Популарност
Халеп С
11,344 Навијачи
Iga Swiatek
10,750 Навијачи
Вилијамс С
10,212 Навијачи
Кербер А
8,465 Навијачи
Мугуруза Г
8,426 Навијачи
Full ranking
4
2
7
40
Kucmova A
4
6
5
40
Maristany Zuleta De Reales G
пон 1
C.Alcaraz
at 14:30
M.Lajal
пон 1
C.Dolehide
at 17:30
C.Gauff
пон 1
J.Sinner
at 17:30
Ханфман Ј
2022
2023
2022
2021
Istanbul 2022
ATP CH 80 - From 12 to 18 септембар
14:33:54
18°C
view_headline
Распоред мечева / резултати
view_headline
Жреб
info_outline
Информације
comment
Analyses
view_headline
Квалификације
From недеља 11 септембар
1
AJDUKOVIC
, Duje
WC
AKSU
, Cengiz
Alt
SHARAN
, Divij
8
APOSTOL
, Bogdan Ionut
2
Сантиљан А
LYEONS
, Jaycer
WC
AGABIGUN
, Sarp
12
WALKIN
, Brandon
3
GENGEL
, Marek
Alt
ROMBOLI
, Fernando
LOCK
, Benjamin
10
JECAN
, Alexandru
4
ATMANE
, Terence
HENNING
, Benedikt
WC
OZDEMIR
, S Mert
9
GIMA
, Sebastian
5
ZHUKAYEV
, Beibit
AGARWAL
, Rishab
TOMESCU
, Dan Alexandru
7
KADHE
, Arjun
6
PALAN
, Dominik
WC
DURAN
, Tuncay
OETZBACH
, Adrian
11
STEVENSON
, Kelsey
AKSU
61 63
APOSTOL
63 36 61
Сантиљан А
62 46 62
AGABIGUN
62 62
GENGEL
60 61
JECAN
76
4
63
ATMANE
62 64
GIMA
61 75
ZHUKAYEV
62 57 63
TOMESCU
63 62
PALAN
76
3
62
STEVENSON
46 75 76
4
AKSU
44 ab
AGABIGUN
26 75 76
4
GENGEL
62 60
ATMANE
64 36 60
ZHUKAYEV
62 76
3
PALAN
76
5
62
Зарада
Qualified
4 Поени
Кв 2. коло
2 Поени
260 $
Кв 1. коло
0 Поени
130 $
Podeli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Квалификације
1
Ajdukovic D
Кв 1. коло
2
Сантиљан А
Кв 2. коло
3
Gengel M
4
Atmane T
5
Zhukayev B
6
Palan D
7
Kadhe A
Кв 1. коло
8
Apostol B
Кв 2. коло
Top 5
+ all
1
mamion
29
pts
2
Dimitri Dondi
23
pts
3
cocosuaudeau
18
pts
4
4schauer
15
pts
5
darioinievas
15
pts
Participer
449
missing translations
Please help us to translate TennisTemple