Fermer
art_track
13
Вести
chevron_right
7
Распоред мечева / резултати
chevron_right
8
Men Rankings
chevron_right
5
Women Rankings
chevron_right
15
Турнири
chevron_right
14
Видео снимци
chevron_right
9
Фотографије
gamepad
13
Игра прогнозирања
chevron_right
13
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
5
Rankings
chevron_right
8
Правила
forum
15
Форум и дискусије
account_circle
Log In
Register
menu
person
Игра предвиђања
5
Forum
Пријави се
Register
Распоред мечева / резултати
Order of play
среда 8 мај
Results
среда 8 мај
уторак 7 мај
понедељак 6 мај
недеља 5 мај
Турнири
Upcoming tournaments
Рим
Бордо
Turin
Рим
Parme
Paris
Search a tournament
Турнири
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Аустралиан Опен 2024
Sinner / Sabalenka
Ролан Гарос 2024
From 26 мај to 9 јун
Вимблдон 2024
From 1 to 14 јул
УС Опен 2024
From 26 август to 8 септембар
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Праг II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Тајпеј
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас С
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиефо Ф
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А
-1,660
Медведев Д
-1,590
Ђоковић Н
-1,000
Casper Ruud
-490
Гуркач Х
-315
Hugo Gaston
-205
Видео снимци
Categories
Funny
Interviews
Matches
Вести
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Истакнути моменти између Иге Швјонтек и Сабаленке у финалу на глиненим теренима Мадрида.
Церемонија одрпстаја на Његовој мечу на глини Мадрида после Његовог последњег одигреног меча.
Истакнуте моменате између Огера-Алисима и Лехечке у полуфиналу на клину у Мадриду
Рублев против Огер-Алисим, драматичан завршетак њихове друге рунде утакмице у Ротердаму
Медведев одустаје против Лехецка у четвртфиналу Мадрида. Истакнути моменати меча.
Last video
08:06
Submit a video
Играчи/це
Мушкарци
Full list
By country: Француска
Women
Full list
By country: Француска
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kuramochi d. Imamura
6/3, 6/4
507 rank difference
Популарност
Надал Р
48,138 Навијачи
Ђоковић Н
43,814 Навијачи
Федерер Р
41,181 Навијачи
Зверев А
25,132 Навијачи
Carlos Alcaraz
22,221 Навијачи
Full ranking
Популарност
Халеп С
11,308 Навијачи
Iga Swiatek
10,225 Навијачи
Вилијамс С
10,189 Навијачи
Мугуруза Г
8,427 Навијачи
Кербер А
8,355 Навијачи
Full ranking
2
6
00
Kachmazov A
5
1
00
Hong S
2
6
30
Инглис М
2
4
00
Ma Y
3
6
3
30
Okamura K
2
3
6
30
Zheng W
4
40
Chen M
4
00
Giavara H
1
2
15
Sun Y
2
6
15
Ren Y
1
30
Bhosale R
0
00
Дијаз З
Данас
A.Shevchenko
at 12:30
F.Marozsan
Данас
Монтеиро Т
at 14:00
Монфилс Г
2023
2024
2023
Open d'Australie Junior 2023
Grand Slam Junior - From 21 to 29 јануар
14:21:17
19°C
view_headline
Распоред мечева / резултати
view_headline
Жреб
info_outline
Информације
comment
Analyses
D1
D2
D3
D4
D5
D6
D7
D8
D9
понедељак 23 јануар
Rod Laver Arena
К4
Sabalenka A
[5]
d.
Бенчић Б
[12]
7/5, 6/2
К4
Линет М
d.
Гарсија К
[4]
7/6
3
, 6/4
К4
Рубљов А
[5]
d.
Rune H
[9]
6/3, 3/6, 6/3, 4/6, 7/6
9
К4
Ђоковић Н
[4]
d.
De Minaur A
[22]
6/2, 6/1, 6/2
Margaret Court Arena
К4
Векић Д
d.
Fruhvirtova L
6/2, 1/6, 6/3
К4
Пол Т
d.
Баутиста Агут Р
[24]
6/2, 4/6, 6/2, 7/5
John Cain Arena
К4
Shelton B
d.
Wolf J
6/7
5
, 6/2, 6/7
4
, 7/6
4
, 6/2
Kia Arena
К4
Плискова К
[30]
d.
Џан Ш
[23]
6/0, 6/4
Court 7
К2
Feldbausch K
[1]
d.
Dodig M
6/2, 6/1
К2
Ishii S
[12]
d.
Choi O
[Q]
6/0, 6/1
Court 8
К2
Dzhenev A
[15]
d.
Ludoski Z
7/5, 7/6
6
К2
Vargova N
[8]
d.
Jessup M
4/6, 6/2, 6/4
Court 12
К2
Kang K
d.
Panarin D
[13]
6/3, 6/3
К2
Zhou Y
[11]
d.
Dhamne M
7/5, 3/6, 5/2, ab
Court 13
К2
Bartashevich Y
[14]
d.
Larke Z
[WC]
7/6
11
, 6/4
К2
Korneeva A
[9]
d.
Kuhl C
6/1, 6/3
К2
Williams C
[8]
d.
Roh H
6/4, 6/3
Court 15
К2
Sakamoto R
[6]
d.
Pires T
4/6, 7/6
4
, 6/4
К2
Munk Mortensen R
[Q]
d.
Rabman T
6/3, 6/1
Court 16
К2
Valentova T
[2]
d.
Jones E
4/6, 6/3, 6/1
К2
Kinoshita H
[16]
d.
Yaneva E
[LL]
6/1, 7/5
Court 17
К2
Fonseca J
[10]
d.
Kalina V
7/5, 6/3
К2
Ibragimova A
d.
Urgesi F
2/6, 6/2, 6/2
К2
Blockx A
[3]
d.
Karahan A
6/4, 6/4
Жене
Мушкарци
Podeli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Saito S
1. коло
2
Valentova T
Четвртфинале
3
McDonald E
1. коло
4
Daubnerova N
1. коло
5
Moyano L
1. коло
6
Crossley M
1. коло
7
Andreeva M
Финале
8
Vargova N
3. коло
449
missing translations
Please help us to translate TennisTemple