Fermer
art_track
7
Вести
chevron_right
6
Распоред мечева / резултати
chevron_right
14
Men Rankings
chevron_right
7
Women Rankings
chevron_right
10
Турнири
chevron_right
5
Видео снимци
chevron_right
14
Фотографије
gamepad
15
Игра прогнозирања
chevron_right
6
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
7
Rankings
chevron_right
10
Правила
forum
12
Форум и дискусије
account_circle
Log In
Register
menu
person
Игра предвиђања
5
Forum
Пријави се
Register
Распоред мечева / резултати
Order of play
понедељак 13 мај
Results
недеља 12 мај
субота 11 мај
петак 10 мај
четвртак 9 мај
Турнири
Playing tournaments
Рим
Бордо
Turin
Рим
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Женева
Lyon
Стразбур
Рабат
Search a tournament
Турнири
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Аустралиан Опен 2024
Sinner / Sabalenka
Ролан Гарос 2024
From 26 мај to 9 јун
Вимблдон 2024
From 1 to 14 јул
УС Опен 2024
From 26 август to 8 септембар
Challengers 2024
Playing tournaments
Тајпеј
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас С
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиефо Ф
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А
-1,660
Медведев Д
-1,590
Ђоковић Н
-1,000
Casper Ruud
-490
Гуркач Х
-315
Hugo Gaston
-205
Видео снимци
Categories
Funny
Interviews
Matches
Вести
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Надал против Бергса, Фонџини против Еванса, Арналди против Мајота, Дрејпер против Чорича и Оже-Алијасим/Тиафое против Шелтон/Бублика. Ево истакнута догађаја са дана 2 у Рома (Мастерс 1000).
Нагласи Рубљев против Оже-Алијасим на финалу на шљаци у Мадриду
Истакнути моменти између Иге Швјонтек и Сабаленке у финалу на глиненим теренима Мадрида.
Алкараз слави 21. рођендан. Отворите очи широко, ево најбољих 21 шпанских погодака досад!
Рублев против Огер-Алисим, драматичан завршетак њихове друге рунде утакмице у Ротердаму
Last video
04:21
Submit a video
Играчи/це
Мушкарци
Full list
By country: Француска
Women
Full list
By country: Француска
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Delaney d. Puttergill
6/4, 6/2
532 rank difference
Популарност
Надал Р
48,296 Навијачи
Ђоковић Н
43,880 Навијачи
Федерер Р
41,188 Навијачи
Зверев А
25,165 Навијачи
Carlos Alcaraz
22,258 Навијачи
Full ranking
Популарност
Халеп С
11,308 Навијачи
Iga Swiatek
10,258 Навијачи
Вилијамс С
10,189 Навијачи
Мугуруза Г
8,426 Навијачи
Кербер А
8,383 Навијачи
Full ranking
Next
Live
Данас
A.Muller
at 13:00
Рубљов А
Данас
I.Swiatek
at 15:00
Кербер А
Данас
H.Medjedovic
at 19:00
Медведев Д
Данас
Свитолина Е
at 20:30
A.Sabalenka
2024
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Мушкарци
Жене
Аустралиан Опен 2024
Grand Slam - From 14 to 28 јануар
15:34:05
19°C
view_headline
Распоред мечева / резултати
view_headline
Жреб
info_outline
Информације
comment
Analyses
view_headline
Квалификације
Q1
Q2
Q3
Q4
Q5
Q6
D1
D2
D3
D4
D5
D6
D7
D8
D9
D10
D11
D12
D13
D14
D15
понедељак 8 јануар
Kia Arena
01:00
Кв1
Ковалик Ј
vs
Bellucci M
Одложено
↓
Кв1
Родјонова А
[7]
vs
Jeanjean L
Одложено
03:00
Кв1
Zarazua R
[2]
vs
Fourlis J
Одложено
↓
Кв1
Гофан Д
[8]
vs
Travaglia S
Одложено
06:00
Кв1
Gigante M
vs
Sweeny D
[WC]
Одложено
1573 Arena
00:00
Кв1
Korneeva A
vs
Викери С
[31]
Одложено
↓
Кв1
Jones H
[WC]
vs
Ugo Carabelli C
[31]
Одложено
03:00
Кв1
Багнис Ф
[Alt]
vs
Dougaz A
Одложено
↓
Кв1
Fruhvirtova B
[10]
vs
Hule P
[WC]
Одложено
Court 3
00:00
Кв1
Tirante T
[16]
vs
Копејанс К
Одложено
↓
Кв1
Лукаш Т
vs
Popovic I
[WC]
Одложено
03:00
Кв1
Шварцман Д
[11]
vs
Кудла Д
Одложено
↓
Кв1
Херберт П-Х
vs
Burruchaga R
Одложено
06:00
Кв1
Раина А
vs
Bouzas Maneiro J
Одложено
Court 5
00:00
Кв1
Arango E
[9]
vs
Sebov K
Одложено
↓
Кв1
Mmoh M
[5]
vs
Meligeni Alves F
Одложено
03:00
Кв1
Andreeva E
[5]
vs
Mcphee K
[WC]
Одложено
↓
Кв1
Llamas Ruiz P
vs
Diallo G
[29]
Одложено
06:00
Кв1
Nardi L
[13]
vs
Maestrelli F
Одложено
Court 6
00:00
Кв1
Cerundolo J
[15]
vs
Atmane T
Одложено
↓
Кв1
Bondar A
[11]
vs
Хсиех Ш-В
[PR]
Одложено
03:00
Кв1
Паке К
vs
Aiava D
Одложено
06:00
Кв1
Де Лоре Ј
vs
Tu L
Одложено
Court 7
00:00
Кв1
Shimizu Y
vs
Comesana F
[17]
Одложено
↓
Кв1
Uchijima M
vs
Makarova E
Одложено
03:00
Кв1
Трунђелити М
vs
Klein L
Одложено
↓
Кв1
Gibson T
[WC]
vs
Миту А
Одложено
06:00
Кв1
Хон П
vs
Jones E
[WC]
Одложено
Court 8
00:00
Кв1
Tararudee L
vs
Ponchet J
[23]
Одложено
↓
Кв1
Bonadio R
vs
Marinkov P
[WC]
Одложено
03:00
Кв1
Kudermetova P
vs
Martinez Cirez C
Одложено
↓
Кв1
Куевас П
[PR]
vs
Zeppieri G
[26]
Одложено
06:00
Кв1
Sakatsume H
vs
Bejlek S
[22]
Одложено
Court 11
00:00
Кв1
Nava E
vs
Darderi L
[21]
Одложено
↓
Кв1
Janicijevic S
vs
Monnet C
Одложено
03:00
Кв1
Napolitano S
vs
Албот Р
[23]
Одложено
06:00
Кв1
Колар Ж
vs
Bergs Z
[22]
Одложено
Court 12
00:00
Кв1
Yang Y
vs
Marino R
Одложено
↓
Кв1
Brancaccio R
vs
De Jong J
Одложено
03:00
Кв1
Niemeier J
vs
Tikhonova A
Одложено
↓
Кв1
Џумхур Д
vs
Skatov T
Одложено
06:00
Кв1
Lansere S
vs
Galfi D
[29]
Одложено
Court 13
00:00
Кв1
Марченко И
vs
Fatic N
Одложено
↓
Кв1
Blanchet U
vs
Ajdukovic D
Одложено
03:00
Кв1
Robbe A
vs
Teichmann J
[20]
Одложено
↓
Кв1
Fung S
vs
Riera J
[25]
Одложено
Court 14
00:00
Кв1
Бољшова А
vs
Бонавентуре И
Одложено
↓
Кв1
Prizmic D
vs
Navone M
[18]
Одложено
03:00
Кв1
Гахов И
vs
Molleker R
Одложено
↓
Кв1
Sierra S
vs
Jacquemot E
Одложено
Court 15
00:00
Кв1
Virtanen O
vs
Vavassori A
Одложено
↓
Кв1
Bara I
vs
Hatouka Y
Одложено
03:00
Кв1
Ritschard A
vs
Tabur C
Одложено
↓
Кв1
Waltert S
vs
Marcinko P
Одложено
Court 16
00:00
Кв1
Ma Y
vs
Bulgaru M
Одложено
↓
Кв1
Феро Ф
vs
Срамкова Р
[21]
Одложено
03:00
Кв1
Peniston R
vs
Имер Е
Одложено
↓
Кв1
Harris B
vs
Кузманов Д
Одложено
Court 17
00:00
Кв1
Wu T
vs
Valkusz M
Одложено
↓
Кв1
Erjavec V
vs
Lys E
[26]
Одложено
03:00
Кв1
Пер Б
[12]
vs
Мари Ж
Одложено
↓
Кв1
Bassols Ribera M
[4]
vs
Wurth T
[PR]
Одложено
Жене
Мушкарци
Podeli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Swiatek I
3. коло
2
Sabalenka A
3
Rybakina E
2. коло
4
Gauff C
Полуфинале
5
Пегула Џ
2. коло
6
Џабир У
2. коло
7
Vondrousova M
1. коло
8
Сакари М
2. коло
Top 5
+ all
1
Mkola
70
pts
2
Matko
65
pts
3
konnors
64
pts
4
Český
64
pts
5
gaet69
62
pts
Participer
449
missing translations
Please help us to translate TennisTemple