Fermer
art_track
6
Вести
chevron_right
8
Распоред мечева / резултати
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
12
Women Rankings
chevron_right
12
Турнири
chevron_right
9
Видео снимци
chevron_right
10
Фотографије
gamepad
8
Игра прогнозирања
chevron_right
5
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
6
My prediction
chevron_right
11
Rankings
chevron_right
11
Правила
forum
7
Форум и дискусије
account_circle
Log In
Register
menu
person
Игра предвиђања
4
Forum
Пријави се
Register
Распоред мечева / резултати
Order of play
четвртак 28 март
петак 29 март (begin at 04:00)
Results
четвртак 28 март
среда 27 март
уторак 26 март
понедељак 25 март
Турнири
Playing tournaments
Мајами
Мајами
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Хјустон
Маракеш
Есторил
Чарлстон
Богота
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Турнири
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Аустралиан Опен 2024
Sinner / Sabalenka
Ролан Гарос 2024
From 26 мај to 9 јун
Вимблдон 2024
From 1 to 14 јул
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
Сан Луис
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Барлета
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас С
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиефо Ф
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А
-1,660
Медведев Д
-1,590
Ђоковић Н
-1,000
Casper Ruud
-490
Гуркач Х
-315
Hugo Gaston
-205
Видео снимци
Categories
Funny
Interviews
Matches
Вести
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Сабаленка је остала јака у тим посебним околностима да би победила Бадосу у другом кругу Мајамија.
Издвајамо са меча Алкараз против Монфиса, меч произвођача атрактивних потеза, у трећем колу Мајамија
Ига Швјонтек против Екатерина Александрова | 2024 Мајами осмина финала | Истакнути моменти
Истакнути делови из сјајне победе Гарсије над Гоф у четвртом колу Мајамија
Рубљов поражен од Мачака у налету у Мајамију!
Last video
12:04
Submit a video
Играчи/це
Мушкарци
Full list
By country: Француска
Women
Full list
By country: Француска
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Buse d. Casanova
6/1, 6/0
579 rank difference
Популарност
Надал Р
47,016 Навијачи
Ђоковић Н
43,159 Навијачи
Федерер Р
41,154 Навијачи
Зверев А
24,614 Навијачи
Carlos Alcaraz
21,551 Навијачи
Full ranking
Популарност
Халеп С
11,294 Навијачи
Вилијамс С
10,184 Навијачи
Iga Swiatek
9,959 Навијачи
Мугуруза Г
8,423 Навијачи
Кербер А
8,306 Навијачи
Full ranking
40
Фоњини Ф
30
Gea A
6
3
1
Martineau M
6
6
00
Агаменоне Ф
3
15
Moreno de Alboran N
2
40
Гарин К
0
4
15
Moro Canas A
1
6
40
Соуза Ж Пор.
1
40
Olivieri G
6
30
Vallejo A
6
6
00
Бартел М
7
3
00
Naef C
6
00
Савињих В
3
00
Klugman H
6
4
00
Schmidt L
3
6
00
Радванска У
1
00
Kirkin E
1
15
Ferrari G
2
4
30
Hardt N
3
6
30
De Krom M
0
1
00
Møller E
4
6
00
Pennaforti G
0
00
Cesar Porras J
2
00
Merida Aguilar D
6
6
2
Pawelski M
2
2
6
Fajta P
Данас
Зверев А
at 18:00
F.Marozsan
Данас
E.Rybakina
at 20:00
Азаренка В
пет 29
C.Alcaraz
at 00:00
Димитров Г
2020
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Кампинас 2020
ATP CH 50 - From 30 новембар to 6 децембар
11:43:36
24°C
view_headline
Распоред мечева / резултати
view_headline
Жреб
info_outline
Информације
comment
Analyses
view_headline
Квалификације
From субота 28 новембар
1
BAEZ
, Sebastian
Alt
OLIVIERI
, Genaro Alberto
WC
CURY BUERE
, Matheus
5
CERUNDOLO
, Juan Manuel
2
Линдел К
VELOTTI
, Agustin
WC
RIBEIRO
, Eduardo
8
Гомез-Ерера К
3
UCHIDA
, Kaichi
HIDALGO
, Diego
UGO CARABE
, Camilo
7
Аргељо Ф
4
SELS
, Jelle
WC
MARCONDES
, Igor
DOUGAZ
, Aziz
6
ALVAREZ
, Nicolas
BAEZ
63 63
CERUNDOLO
61 63
VELOTTI
75 63
Гомез-Ерера К
63 75
UCHIDA
36 62 63
UGO CARABE
62 63
SELS
75 64
ALVAREZ
36 64 64
BAEZ
64 75
Гомез-Ерера К
64 36 62
UGO CARABE
63 62
SELS
62 61
Зарада
Qualified
4 Поени
Кв 2. коло
1 Поени
225 $
Кв 1. коло
0 Поени
115 $
Podeli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Квалификације
1
Baez S
2
Линдел К
Кв 1. коло
3
Uchida K
Кв 2. коло
4
Sels J
5
Cerundolo J
Кв 2. коло
6
Alvarez N
Кв 2. коло
7
Аргељо Ф
Кв 1. коло
8
Гомез-Ерера К
Top 5
+ all
1
cocosuaudeau
38
pts
2
Pegasis
32
pts
3
Aguirre ⚔
32
pts
4
elvelor
31
pts
5
lowen
31
pts
Participer
449
missing translations
Please help us to translate TennisTemple