Fermer
art_track
14
Вести
chevron_right
13
Распоред мечева / резултати
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
12
Турнири
chevron_right
7
Видео снимци
chevron_right
15
Фотографије
gamepad
10
Игра прогнозирања
chevron_right
8
My info
chevron_right
15
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
14
Rankings
chevron_right
15
Правила
forum
10
Форум и дискусије
account_circle
Log In
Register
menu
person
Игра предвиђања
5
Forum
Пријави се
Register
Распоред мечева / резултати
Order of play
петак 10 мај (begin at 04:00)
Results
четвртак 9 мај
среда 8 мај
уторак 7 мај
понедељак 6 мај
Турнири
Upcoming tournaments
Рим
Бордо
Turin
Рим
Parme
Paris
Search a tournament
Турнири
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Аустралиан Опен 2024
Sinner / Sabalenka
Ролан Гарос 2024
From 26 мај to 9 јун
Вимблдон 2024
From 1 to 14 јул
УС Опен 2024
From 26 август to 8 септембар
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Праг II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Тајпеј
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас С
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиефо Ф
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А
-1,660
Медведев Д
-1,590
Ђоковић Н
-1,000
Casper Ruud
-490
Гуркач Х
-315
Hugo Gaston
-205
Видео снимци
Categories
Funny
Interviews
Matches
Вести
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Истакнути моменти између Иге Швјонтек и Сабаленке у финалу на глиненим теренима Мадрида.
Истакнуте моменате између Огера-Алисима и Лехечке у полуфиналу на клину у Мадриду
Рублев против Огер-Алисим, драматичан завршетак њихове друге рунде утакмице у Ротердаму
Нагласи Рубљев против Оже-Алијасим на финалу на шљаци у Мадриду
Медведев одустаје против Лехецка у четвртфиналу Мадрида. Истакнути моменати меча.
Last video
08:06
Submit a video
Играчи/це
Мушкарци
Full list
By country: Француска
Women
Full list
By country: Француска
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Популарност
Надал Р
48,155 Навијачи
Ђоковић Н
43,818 Навијачи
Федерер Р
41,181 Навијачи
Зверев А
25,135 Навијачи
Carlos Alcaraz
22,225 Навијачи
Full ranking
Популарност
Халеп С
11,306 Навијачи
Iga Swiatek
10,235 Навијачи
Вилијамс С
10,189 Навијачи
Мугуруза Г
8,426 Навијачи
Кербер А
8,364 Навијачи
Full ranking
4
6
00
Лајовић Д
4
3
30
Sonego L
3
3
6
40
McDonald M
5
6
4
15
Карацев А
1
4
40
Altmaier D
1
6
30
Nardi L
Данас
Ђоковић Н
at 19:00
C.Moutet
2024
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Мушкарци
Жене
Мадрид 2024
WTA 1000 - From 23 април to 5 мај
00:10:04
21°C
view_headline
Распоред мечева / резултати
view_headline
Жреб
info_outline
Информације
comment
Analyses
view_headline
Квалификације
From понедељак 22 април
1
OSORIO
, Camila
DANILOVIC
, Olga
PARRIZAS D
, Nuria
24
NIEMEIER
, Jule
Alt
PONCHET
, Jessika
MANDLIK
, Elizabeth
WC
MARISTANY
, Guiomar
15
GRACHEVA
, Varvara
3
MINNEN
, Greet
SEMENISTAJ
, Darja
ARANGO
, Emiliana
18
RAKHIMOVA
, Kamilla
4
CRISTIAN
, Jaqueline
KESSLER
, Mccartney
Alt
ZAKHAROVA
, Anastasia
16
Гаврилова Д
5
Додин О
WC
ROMERO GOR
, Leyre
RIERA
, Julia
20
Ерани С
6
MASAROVA
, Rebeka
Викери С
LIU
, Claire
13
BOUZAS MAN
, Jessica
7
Пера Б
PIGOSSI
, Laura
PARKS
, Alycia
19
ZARAZUA
, Renata
8
CARLE
, Maria
PRESTON
, Taylah
SHARMA
, Astra
21
VOLYNETS
, Katie
9
Зигемунд Л
WC
GRANT
, Tyra Caterina
WC
MARTINEZ C
, Carlota
23
BONDAR
, Anna
10
TAUSON
, Clara
Срамкова Р
WC
GEERLINGS
, Ariana
22
BAPTISTE
, Hailey
11
DART
, Harriet
Саснович А
Феро Ф
17
TIMOFEEVA
, Maria
12
Викмајер Ј
BEJLEK
, Sara
WC
BURILLO ES
, Irene
14
BAI
, Zhuoxuan
DANILOVIC
63 75
NIEMEIER
76
9
75
MANDLIK
64 62
GRACHEVA
62 63
MINNEN
36 62 64
ARANGO
64 61
CRISTIAN
76
4
64
Гаврилова Д
61 57 62
ROMERO GOR
63 61
Ерани С
26 60 62
Викери С
64 46 61
BOUZAS MAN
62 26 64
Пера Б
64 62
ZARAZUA
61 61
CARLE
62 75
SHARMA
46 61 64
Зигемунд Л
46 62 62
MARTINEZ C
63 62
Срамкова Р
76
6
ab
BAPTISTE
26 61 62
DART
06 63 76
1
TIMOFEEVA
75 36 62
BEJLEK
61 64
BAI
62 67
5
63
DANILOVIC
64 64
GRACHEVA
61 61
ARANGO
26 76
8
61
CRISTIAN
64 26 62
Ерани С
75 46 61
BOUZAS MAN
76
5
62
Пера Б
63 62
CARLE
63 75
Зигемунд Л
61 62
BAPTISTE
62 60
DART
46 63 75
BEJLEK
64 16 63
Зарада
Qualified
30 Поени
Кв 2. коло
20 Поени
4,025 €
Кв 1. коло
2 Поени
2,600 €
Podeli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Квалификације
1
Osorio C
Кв 1. коло
3
Minnen G
Кв 2. коло
4
Cristian J
5
Додин О
Кв 1. коло
6
Masarova R
Кв 1. коло
7
Пера Б
8
Carle M
9
Зигемунд Л
Top 5
+ all
1
Coocoun
62
pts
2
Moebius
57
pts
3
Jeanbaltringue
53
pts
4
clfclf
51
pts
5
kak40
49
pts
Participer
449
missing translations
Please help us to translate TennisTemple